BANER ANG

belka studiesMH900309617

Modern specializations   


MH900442364

 

 PHILOLOGY

 

 

 

 

 

 

Przechwytywanie

 


WE OFFER  STUDIES AT THE SPECIALIZATIONS:


 

     MA STUDIES:      

 

English Philology and Teacher Training

 

 

English for Business Translation

(form of study: full-time and part-time)

German for Business Translation

(form of study: full-time)

Russian for Business Translation

(form of study: full-time )

 


      BA STUDIES:

 

 English  Philology and Teacher Training 

 

 English for Business Translation

(form of study: full-time and part-time

 Russian in Business   (full-time and part-time studies)

 

 German in Business( full-time studies) 

belka education

111

JĘZKI

Excellent prepared staff

Perfectly equipped laboratories

Interesting specializations

Modern Library

                   AND WHAT'S MORE?


00399217

belka laboratories

574d2596c9dd31b9836b58307380fc7a

a10db5b79600007eb2287e78b4fe4493

nowy Wh 036

nowy Wh 018

 

 

 

belka news

   1

     W dniu 14.10.2016 miała miejsce pierwsza międzynarodowa konferencja z cyklu Siedlce Forum for Contemporary Issues in Language and Literaure, której tematem przewodnim było zagadnienie “Uses, Misuses, Abuses of Language in Culture, Literature and Linguistics”. Konferencja zorganizowana została przez Instytut Neofilologii i Badań Interdyscyplinarnych. Po oficjalnym otwarciu, swój wykład plenarny na temat Ortega’s Philosophical Semantics wygłosił profesor Andrés Luis Jaume Rodríguez z Uniwersytetu Wysp Balearskich. Drugim wykładowcą plenarnym był prof. Piotr Twardzisz z Uniwersytetu Warszawskiego, który wystąpił z wykładem na temat Misuses and abuses of language in contemporary linguistic research. Konferencja okazała się wspaniałą okazją do wymiany informacji zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. W gronie uczestników znalazły się osoby zajmujące się różnymi zagadnieniami związanymi z użyciem języka w takich dziedzinach jak literatura, kultura czy językoznawstwo. W seminariach wzięli udział uczestnicy z Hiszpanii, Norwegii, USA, Rosji i Czech.

        konf Norm 2016

      W dniach 19-20.09.2016 r. odbyła się Międzynarodowa konferencja naukowa pod tytułem „Norm and Anomaly in Literature, Language and Culture” zorganizowana przez Instytut Kultury Regionalnej i Badań Literackich im. Franciszka Karpińskiego przy współpracy Zakładu Literatury Anglojęzycznej i Zakładu Języka Angielskiego UPH w Siedlcach.
W konferencji wzięło udział ponad 30 osób, w tym goście zagraniczni z Hiszpanii, Niemiec, Estonii, Rosji i Ukrainy. Podczas konferencji wygłoszono ok. 30 referatów w tym 2 odczyty plenarne.

Uczestnicy konferencji otrzymali materiały promocyjne o Siedlcach i Ziemi Mazowieckiej.

gosc tv wschod

W  audycji "Gość TV Wschód" wystąpili uczestnicy programu wymiany międzynarodowej Erasmus+ z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. Rozmówcami redaktora Jarosława Skrobeckiego był m.in mgr Michał Biernat absolwent kierunku Filologia sp. anglistyka Wydziału Humanistycznego UPH. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału

DSCF6479

 

  W dniu 4 października br. odbyło się spotkanie organizacyjne dla studentów kierunku Filologia sp. język angielski w biznesie oraz filologia angielska z uprawnieniami nauczycielskimi z udziałem władz Wydziału Humanistycznego w osobach: dr Beata Gałek, Prodziekan ds studenckich; dr Adriana Pogoda-Kołodziejak, Prodziekan ds kształcenia wraz w opiekunami specjalności.

Galeria