mery

 

belka studiesMH900309617

Modern specializations   MH900442364

 

 PHILOLOGY

Przechwytywanie

 

WE OFFER  STUDIES AT THE SPECIALIZATIONS:

 

     II DEGREE STUDIES      

English studies (form of study: full-time and part-time

German studies(form of study: full-time)

Russian studies(form of study: full-time and part-time)

 

      I DEGREE STUDIES    

RUSSIAN IN BUSINESS ( full-time and part-time studies)

 GERMAN IN BUSINESS( full-time studies) 

ENGLISH STUDIES (full-time and part-time studies) 

belka education

111

JĘZKI

Excellent prepared staff

Perfectly equipped laboratories

Interesting specializations

Modern Library

                   AND WHAT'S MORE?

00399217

belka laboratories

574d2596c9dd31b9836b58307380fc7a

a10db5b79600007eb2287e78b4fe4493

nowy Wh 036

nowy Wh 018

 

 

 

belka news

   123

        W dniu 17 grudnia br. zorganizowana została Wigilia dla pracowników naszego Instytutu, zaproszonie otrzymali także nauczyciele współpracujący z INiBI. Swoją obecnością zaszczyciła nas profesor Natalia Kovtun, która jako profesor wizytujący przeprowadziła cykl zajęć ze studentami rusycystyki i wygłosiła wykład autorski dla pracowników Katedry Filologii Rosyjskiej i Komparatystyki.

Dyrekcja Instytutu złożyła życzenia wszystkim pracownikom i przełamała się opłatkiem. Po kolacji pracownicy udali się ogólnouczelniane spotkanie świąteczne, które zostało zorganizowane w gmachu Wydziału Humanistycznego.

Galeria 
prezent

  DSC1567


     Prezentujemy Galeria zdjęć  (autorstwa mgr. Aleksandra Skums) z otwartych zajęć świątecznych, które zostały przygotowane przez pracowników naszego Instytutu: dr Albonę Borkowską, dr Ludmiłę Mnich, dr Valentyna Krupoves i mgr Joanna Siepietowska z Katedry Filologii Rosyjskiej i Komparatystyki ; dr Oksanę Blashkiv i mgr Ramonę Trochimiak z Zakładu Literatury Anglojęzycznej oraz dr Adrianę Pogodę-Kołodziejak z Katedry Antropologii Dzieła Literackiego i Germanistyki.

GALERIA ZAJĘĆ Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

GALERIA ZAJĘĆ Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

GALERIA ZAJĘC Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

 

Gość TV Wschód:  rozmowa z pracownikami INiBI na temat tradycji bożonarodzeniowych.tv wschód

DSCF2708 1

      W grudniu 2014 dr Katarzyna Kozak wzięła udział w organizowanym przez Katolicki Uniwersytet w Hasselt (Belgia) Międzynarodowym Tygodniu „Over the Frontiers”, w ramach którego przeprowadziła zajęcia ze studentami drugiego roku studiów na kierunku pedagogika i filologia angielska. Tematyka wykładów i ćwiczeń odnosiła się do metodyki nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkoły podstawowej. Kadra goszczącej instytucji, obecna na prowadzonych przez dr Katarzynę Kozak zajęciach, wyraziła chęć dalszej współpracy w przyszłości. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele uniwersytetów  między innymi z Danii, Norwegii, Turcji i Austrii, co stanowiło doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z uczelniami zagranicznymi.

   plakat

      Dnia 12 grudnia nasz Instytut zaoferował świateczne zajęcia otwarte dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zajęcia odbywaja się w trzech grupach językowych: z zakresu języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Naszym gościom zaproponowaliśmy nie tylko wykłady, ale także wspólne śpiewanie i  zajęcia warsztatowe. 

Aktywny udział wzięli uczniowie siedleckich szkół: II LO im. Królowej Jadwigi, IV LO im. Hetmana S. Żółkiewskiego, ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 3, ZSP nr 4 oraz grupa z Gimnazjum nr 1 w Mordach wraz z opiekunami.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejny cykl zajęć otwartych w semestrze letnim. Wszystkim gościom życzymy udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.

GALERIA